GPS

N: 54° 17’ 2”
E: 22° 18’ 35”
duża mapa

Co w tym roku będzie miało miejsce w Pięknej Górze? - Wiadomości z ośrodka Piękna Góra

15.02.2012

Piękna Góra

Mazury to nie tylko Kraina Wielkich Jezior. Znajduje się tutaj wiele ośrodków narciarskich, które bardzo często niczym nie odbiegają od tych znajdujących się w górach. Na terenie ośrodka Piękna Góra zaplanowanych na ten rok zostało wiele imprez narciarskich.

• 18 lutego od godziny 10 trwać rodzinna impreza Family Cup
  • 22 lutego będzie miała miejsce Alpejska Środa, podczas której zawodnicy walczyć będą o Puchar Pięknej Góry Grand Prix. Start zaplanowany został na godzinę 18
  • 25 lutego odbędzie się impreza zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów. Wówczas odbędą się Otwarte Mistrzostwa Gołdapi. O godzinie 10 walczyć będą narciarze o Puchar Pięknej Góry Grand Prix natomiast o godzinie 12 na starcie staną snowboardziści